evcimen yapı dekorasyon

tadilat ve tamirat ustaları
 alçıpan,asma tavan,bölme duvar,niş ünite

 

anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon hizmeti

0546 889 04 80 

   

alçıpan ustası,asma tavan ustası,bölme duvar ustası,gizli ışık bandı

 

EVCİMEN YAPI DEKORASYON istanbulda usta bulmanın en kolay yolu


Tadilat ve dekorasyon hizmeti 7/24

WHATSAPP HATTI 

 • https://www.facebook.com/evcimenyapi/
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905468890480
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Site Haritası

KOMBİ PETEK BAKIM TEMİZLİĞİ

KOMBİ PETEK VE BAKIM KORUYUCU TEMİZLİK yapımı ile 
       7/24

ALO KOMBİ BAKIMI VE PETEK TEMİZLİĞİ
            0 546 889 04 80
 kombi bakımı ve temizliği
 
LÜTFEN DİKKAT EDİN

doğalgaz faturanızda %30 tasarruf sağlanmakta olduğunu biliyormuydunuz.?

hem az ödeyin hem daha iyi ısının 
peteklerinizin üstü ısınıp altı ısınmıyorsa?
ve son petekleriniz ısınmıyorsa bunun tek çözümü kombi ve petek tesisatınızın bakım zamanı gelmiş olup temizlik ve koruyucu kimyasallı bakımı yapılmadığı müddetçe hem daha çok yakıt sarfiyatı vede kombinizin vereceği ciddi maliyetli hasarlar yaklaşmaktadır.
 tüm bunların önüne geçerek hem az ödeyip hemde istediğiniz gibi rahatça ısınabilmeniz için siz değerli müşterilerimize  kombinizin ve peteklerinizin bakım,temizliği'ni öneriyoruz.

Petek Temizliği Hizmeti

     zamanla kombi içerisinde buharlaşan ve devamlı dolaşım sağlayan suyun yaptığı kalıntılar ve zift,kireçlenme,kumlaşma  radyötörleri tıkayarak kombinizin dolaşım pompasını ciddi şekilde yormakta olup bu sıkışmalar kombinize ciddi arıza ve zararlar verebilmektedir. bu nedenden ötürüde kombiniz yakıtını daha çok harcayarak sizlere çok pahalı faturalar getirmekte . yıllardır tecrübemiz le ve işinin ehli olan servis ustalarımızla kombi ve peteklerinizin tüm bakımlarını tek kalemde yapıyoruz. 

unutmayın tasarruf saglamak ve istediginiz gibi ısınmak sizlerin elinde 
neden hem ısınamayıp hemde onlarca doğalgaz faturası ödeyesiniz...

tüm istanbulun hizmetinde olmak üzere bu kış aylarında sizlere hizmet vermekten gurur duyarız sıcak bir yuva için her zaman varız.

7/24 iletişim kurarak bizlere ulaşabilir tüm sorunlarınızı danışıp isteklerinizi bizlere bildirip bizlerden yardım alabilirsiniz. 

Petekleri ne zaman temizletmek gerekir?

Evinizde bulunan petekler eskisi kadar performanslı bir şekilde yanmadığında aşağıda yazılı şikayetleri yaşıyorsanız tesisat borularında ve peteklerde tıkanma var demektir. Peteklerinizin az ısınma sebeplerinin %95`i tesisatınız daki aşırı kirlenmeden kaynaklandığı için petek temizliği yapılır.

 1.  Peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyor ise
 2. Petekler hiç ısıtmadığında yada kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde peteklerin altı ısıtmıyorsa
 3. En son petek hiç yanmıyorsa
 4. Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa
 5. Kalorifer peteklerinin 2 yıl veya daha uzun süredir hiç temizliği yapılmamış ise
 6. Kombi filtresi sürekli tıkanıyorsa

   servis bakımları sizlere daha cazip gelebilr. ama şunu unutmayın servisler sadece kombi filitre ve baca temizliği uygulamakta olup ödediğiniz ücret karşılıgında hiçbir fayda sağlamamktadır. 

tam donanımlı bir bakım ile gerçekten farkı hissetmek istiyorsanız bir telefon kadar sizlere yakınız.
 

Petek Temizleme İstanbul

Kalorifer peteklerinin içinde geçen su yavaş yavaş kir ve tortu bırakmaktadır. Bu kir ve tortular peteğin alt kısmına çökmekte ve sağlıklı su dolaşımını engellemektedir. Bu da hem ısı kaybı hemde daha fazla doğalgaz yakıtı kullanılması demektir. Bu sebeple düzenli bir şekilde petek temizliği yaptırmalı ve belli aralıklarla peteklerinizi kontrol ettirmelisiniz.

Petek Temizliğine gereken önem verilmediği takdirde, peteklerinizin tamamen kullanılmaz hale gelmesine ve hurdaya çıkmasına bile sebep olunabilir. Bu da sizin için daha çok masraf ve uğraş demek olacaktır.Petek Temizleme işlemini özellikle kış ayları gelmeden, soğuk havalar bastırmadan kısacası peteklerinizi kullanmadan önce yaptırmalısınız. Zamanında yaptıracağınız petek temizleme, sizi ısı kaybı ve maliyetli yakıt tüketiminden kurtaracaktır.

Petek Temizliği sağlıklıdır ve tamamen sizlerin ekonominizi düşünerek yapılan bir işlemdir. Petek Temizliği evinizde ve işyerinizde daha sağlıklı şartlar altında ısınmanızı ve hayatınızı sürdürmeniz için yapılan bir işlemdir.

Petek Temizliği Hizmeti

Kalorifer peteklerinin ısınmasını sağlayan su zaman içinde kir ve kireçlenmelere neden olur. Buda ısınma sisteminden istediğiniz sonucu alamama gibi olumsuz olaylara gebe bırakabilir. Radyatör temizliğiyapılmayan ısınma sistemleri işlevini her kullanıldığı gün işlevini yitirirken sizede maddi acıdan külfetlere neden olmaktadır.

Petek Temizliği Hizmeti

Peteklerin alt tarafları gayet iyi ısınmakta, fakat üst taraflar az ya da hiç ısınmıyor sağlıklı bir ısı alamıyorsunuz ve bunu sebebini merak ediyorsunuzdur. Bunu tek bir sebebi var demek yanlış olur ama önemli bir ihmalin sonucu petekler bu duruma gelmiş olabilir bu sebep teknik veya işçilik hataları dışında bakımsız geçen yılların ardından peteklerde oluşan kir, pas ve kireç tortularıdır yani petek temizliğinin yapılmamasıdır. Petek Temizliği öncesinde kombide ve tesisatta her hangi bir problem yoksa 2 yıldan uzun süredir petek temizleme işlemi yapılmıyorsa, kesinlikle kimyasal kullanılarak yapılan petek temizleme işlemini yaptırmalısınız. Petek temizliği, kalorifer tesisatının ve peteklerin bakımı anlamını taşır ve ısınma için önemlidir.


7/24

ALO KOMBİ BAKIMI VE PETEK TEMİZLİĞİ
            0 546 889 04 80
 kombi bakımı ve temizliğiETİKETLER: zeytinburnu kombi petek bakımı,bayrampaşa kombi bakımı,çapa kombi bakımı,alo kombi temizliği,petek temizliği,aksaray kombi petek,bahçelievler kombi bakımı,bağcılar petek temizleme,merter kombi temizme bakım,sefaköy kombi bakımı,yenibosna kombi petek bakımı
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret733723
MUTFAK DOLAP VE AKSESUARLARI